» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
33 / 41
»»

Kurzweil ::

S tem, da za CLE ni igral Jarrett Allen... torej še zadnji par, Boston-Cleveland.

Mi je pa smešna ta Arena TV, danes ena sama tekma, pa še to ne prenašajo... sicer niti ne bi gledal tam, ker so prenosi obupni, zadnje čase sta se še nekdaj solidna Lamut in Štucin hudo poslabšala, potem pa dodaš tu še tastarega Dončića... preveč seljaško, gostilniško in neumno. :D

Kurzweil ::

Sem gledal še malce studio po tekmi... šele zdej vidim, da je Franz Wagner metal iz igre 1/13, torej 8%.

Highlight pa sigurno, ko so konec tekme gledalci še 10 min stali in vzklikali "We want Boston" :)) Pa da vidimo tole, kako so si to ramislili :D

Kurzweil ::

BREAKING NEWS
The Los Angeles Lakers are finalizing an agreement to hire JJ Redick as the franchise's new coach, sources tell ESPN.


Well, nekako nisem presenečen... od co-podcasterja, do trenerja. Me zanima, kdaj sta se možakarje že tole dogovorila :D

arnecan1 ::

Hja, JJ mi je bil simpatičen, ampak stopa v velike čevlje. Z Lebronom imata dober odnos, me zanima, če ga novo sodelovanje ne bo poslabšalo.

Imam dober občutek za Mavse. Tole bi morali dobiti, je pa velika škoda je za Maxija. Je idealen za small ball, torej bo to sedaj težje igrati brez njega. pa še v izredni formi je bil. Ampak z centri bi morali zlomiti OKL, samo da bo zdravje, tudi za Luko in koleno. Par dni počitka bo dobro delo. Motivacija pa tako ali tako ni problem.

Saj je tudi OKL motivirana in trenutno zelo vesela, ampak sedaj jih čakajo tudi težke minute. Mavsi so jih letos imeli in to uspešno prebrodili, od bedaka do junaka. Dragocena izkušnja. Katere OKL nima. Mislim, da niti enkrat niso zapadli v večjo krizo, prav tako niso imeli večjih problemov z poškodbami. Mavsi so čez vse to šli in se uspešno prebili med top 8 ekip.

Bolj zanimivo zna biti DEN:MIN. Serija je daleč od končanega, ampak DEN res ne sme izgubiti naslednje tekme, drugače bo zelo zelo težko. MIN bo dve doma težko izgubila, čeprav ob motiviranem DEN ni nič nemogoče.

Tako bi rekel, čeprav Vzhoda ne spremljam veliko.
1. BOS bi moral izločiti CLE.
2. Brunson in Knicksi so sicer favoriti, ampak tukaj ima IND vseeno večje možnosti od CLE, da preseneti. Je manjša razlika v kvaliteti, po formi pa so obojni v vzponu. In Rick Carlisle je ofenzivni maček, predvsem za ofenzivne tekme. In tudi Knicksi veljajo bolj za ofenzivno kakor defenzivno ekipo, tako da zmaga IND ne bi bilo presenečenje.
3. OKL na papirju sicer favorit, ampak DAL med poznavalci velja za blagega favorita. Daje OKL favorit je sicer razumljivo, saj so bili prvi na Zahodu, ampak več kakor favorita na pairju to ne prinese. Mavsi so v izrednem vzponu, samo da bo zdravje.
4. DEN je bil blagi favorit, sedaj so to zapravili. Zame še vedno 50:50.

Edino pravo presenečenje bi bilo, da BOS izgubi proti CLE. Torej BOS prvi favorit za naprej, nato Mavsi ali Knicksi in najbolj neodločeno ta trenutek DEN:MIN.

Groot ::

Kurzweil je izjavil:

BREAKING NEWS
The Los Angeles Lakers are finalizing an agreement to hire JJ Redick as the franchise's new coach, sources tell ESPN.


Well, nekako nisem presenečen... od co-podcasterja, do trenerja. Me zanima, kdaj sta se možakarje že tole dogovorila :D


Hahaha evo napovedal že dober teden nazaj :)) in ponavljam že stokrat povedano, zaradi vsega mešetarjenja v organizacijo in sestavo ekipo, ki se ga vedno gre LeBron in ki pravioma vodi do tega da po njegovem odhodu ali pa celo že vmes (kot sedaj v primeru LA) ekipa preprosto postane največji crap, on zame nikdar ne bo med največjimi v NBA.

arnecan1 ::

Jason Kidd je podaljšal sodelovanje z Dallas Mavericks, so sporočili iz kluba. Ekipa je v ponedeljek objavila, da je s Kiddom, ki bi se mu konec prihodnje sezone izteklo sodelovanje z Mavsi, podpisala večletno podaljšanje pogodbe. https://siol.net/sportal/kosarka/doncic...

Evo, odpadejo Lakersi.

Se mi je zdel Kidd prepameten, da bi šel v Los Angeles v žerjavico po kostanje. Še posebej, ko bi imel nadšefa v podobi LeBrona. Pa še ekipo ima trenutno boljšo kakor jo imajo Lakersi. In to z Luko, kateri ima pred sabo še vsaj kakšnih 7-8 vrhunskih let in lahko tudi po upokojitvi Irvinga gradijo ekipo okoli njega.

judoka ::

Sam naj mu pripeljejo offence asist.

Kurzweil ::

REPORT: The Clippers have made multiple contract offers below the max to Paul George.

George has declined those offers and is likely to enter free agency as an unrestricted free agent.

dope1337 ::

20M na sezono, al pa Lakersi max.

Sej ne vem ka je hujs za Playoff Pee-ja
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Kurzweil ::

dope1337 je izjavil:

20M na sezono, al pa Lakersi max.

Sej ne vem ka je hujs za Playoff Pee-ja


Nisem čist prepričan, če sta James in George najbolj kompatibilna... ne vem kako je danes... ampak, ko je bil George v Indiani in je slednja takrat igrala mislim, da finale... sta se kar precej grizla in podjebavala.

V glavnem, če mene kdo vpraša... s prihodom Redicka v LAL, mislim, da so še toliko večje možnosti, da pride tudi Bronny :))

///

Torej danes

01:30
New York - Indiana

04:00
Denver - Minnesota

Groot ::

Večje možnosti?? Bronny je po mojem mnenju done deal za LA. Ni šans da LeBron spusti to možnost, še ena stvar za zgodovino, ki bo pisana njemu

Kurzweil ::

Groot je izjavil:

Večje možnosti?? Bronny je po mojem mnenju done deal za LA. Ni šans da LeBron spusti to možnost, še ena stvar za zgodovino, ki bo pisana njemu


Ma ja... če bi prišel nekdo, ki ni ravno kolega od Jamesa, bi mogoče še imel kakšno oporekat oz. kdor gleda na ekipo objektivno in profesionalno, definitivno bi... ampak ja, to je od Jamesa klub... folk pa se dela norca iz tega že danes in to res big time... ja, za potešitev nekih sanj Jamesa, se bo folk posmehoval celotni franšizi in nič krivemu Bronnyju. Je pa zanimivo, da ima po povprečni sezoni in starosti Jamesa, slednji še vedno takšen vpliv. Jaz mislim, da je zgodba LALa končana oz. glede na sestavo ekipe in roster, ne bo iz tega kruha... s tem, da je letos bilo še ogromno sreče z Davisom, kar se poškodb tiče. Škoda besed, tole okrog LAL je vse skupaj smešno in ne meji profesionalnega, mi je pa zgolj smešno, ker LAL itak ne maram. Bronny pa bo verjetno tako ko Ball, Simmons in podobni, zaradi vsega tega zgolj meme material. Je pa drugače Redick vredu možakar, malce ga je škoda, kar se bo v tej sezoni/dveh v LAL marsikomu zameril.

GupeM ::

Kaj bo pa fora, ko bojo pri LAL vse pripravili na prihod Bronnyja, potem ga jim bo pa kakšna Atlanta ali Detroit spizdil pred nosom samo zato, da LeBrona zajebejo :D

Draft bo menda itak bolj kot ne bogi, tako da itak nimajo kaj dosti za zgubit, če malo potrolajo LAL in celo NBA ligo.

IL_DIAVOLO ::

Vidim, da se je dallas kaj hitro v hlače, ko se je pokazalo zanimanje za 3rd grade coacha.

Career wise sicer najboljša mozna izbira za Kidda, za maverickse pa ne malo manj.

Morda pa se je kaj naucil in se ne bo spet blamiral s slabimi time out-i.

Ze proti OKC-ju bomo videli, kolko je ura. Čeprav ko imaš zagotovljeno pogodbo, neke hude motivacije najbrz ni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Samael ::

Nah, kakšnih 10 milijonov letno za to, da opraviš svoje delo, kopica dnevnih sestankov, razgovorov na različnih ravneh franšize, stalni zagovori pred javnostjo in celi dnevi, življenje podrejeno temu ... pa da ni motivacije? Jaz sem prepričan, da te dni še sanja končnico, kaj šele živi.
Daj pojdi že malo mentalno ven iz tega svojega mehurčka. Jaz sem povsem prepričan, da so ti ljudje še kako motivirani, da opravijo svoje delo kar najbolje kot so zmožni.
Tisto kakšne zmožnosti ima vsak posameznik, pa v kakšne okolje je vržen je pa drugo vprašanje.

Glede ostalega se pa strinjam - tudi jaz upam, da se je v tem času kaj naučil. Zadnje čase odkar je končno ugotovil, kaj deluje bolje in nehal posiljevati s Powellom itd namesto pravima centroma (upam, da se mi ni zdajle kaj prehitro zareklo), mu težko kaj očitamo. Kaj pobiksal ga bo pa najbrž vedno. Kdaj se zdi, kot da res samo njemu ni jasno, da je čas za timeout al pa kaj. Mja, tudi to je Kidd ... Bomo videli, ane :)
Samael != Samuel

Samael ::

Butler bi znal biti na izhodnih vratih Miamija.

Pred dnevi je kao trolal Celticse

"If I was playing, Boston would be at home. New York would damn sure be at home."

https://twitter.com/BradyHawk305/status...


Pat Riley pa odgovarja:

"If you're not on the court playing, you should keep your mouth shut," Riley told reporters Monday.

https://bleacherreport.com/articles/101...


Tole pa ne vem, koliko je legit (saj ima tako ali pa tako player option drugo leto):

Riley said Heat will need to give a lot of thought if Butler asks for extension in July, as expected. "Unless you have someone who's really going to be available every single night," Riley said.
https://twitter.com/flasportsbuzz/statu...


In

“There have been murmurings this year that Butler and the Heat may no longer be singing from the same hymnal. Butler, famously, does things his way, and Miami’s organization, famously, does not brook much individualism.”
https://twitter.com/TheDunkCentral/stat...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Ganon ::

Kaj vidim, skoraj 30 točk razlike v korist Minnesote? Bodo pometali? :D

Horas ::

pogledal ny-indiana, zdj šele vidim da je brunson res igračina. 4 zaporedna tekma v playoff z vsaj 40točkami, kot jordan. na vzhodu navijam za ny.

jap minesota še drugo tekmo prebutala denver. jokič mislim da 18 izgubljenih žog na zadnjih 2eh tekmah. salamar bo zdaj še samo nazadoval. če se poleti ne bo spravu v fitnes in kvihtal, bo še sam bleda senca od druge sezone dalje.

isto praivm za dončiča. fant more začet kvihtat. ne moreš s 20% telesne maščobe laufat gor pa dol. sploh pa ne po 28 letu. miami je zakon glede tega, ki ima že od pamtiveka pravilo 10% body fat. zato pa je shaq spizdu po drugi sezoni pri miamiju.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Sem nekak gledal obe tekmi, kar bom danes še obžaloval, ampak mi ni dalo mira. PA tudi danes zgleda ne bom, ker seveda igra DAL, še pred tem pa CLE-BOS.

NYK je težko ne privoščit, tudi Brunson kaže odlične predstave. Mislim pa, da na dolgi rok jih zna zjebat manjko Randla in Bogdanovića. Po drugi strani pa tudi IND privoščim...

Kar se tiče serije MIN-DEN sem pričakoval, verjetno tako kot večina, da bo tole precej bolj izenačeno. Jaz DEN še nikakor ne bi odpisal, ampak po 2 porazih na domačem terenu, statistika ni ravno na strani DEN :D Če je Murray odločil 2 tekmi v seriji proti LAL, pa je sedaj obupen, še posebej danes... dal je samo 8 točk, kar pa je najbolj grozno, pa je njegov met 3/18. Tu ni potrebno nič več dodat.

Mislim, da je bila včeraj/predčerajšnjim navržena tudi kakšna debata od tekmi BOS-CLE, ki nas čaka danes pred tekmo OKC-DAL. Če podam svoje mnenje, jaz mislim, da bo tule CLE odletel, ne bom presenečen če bo kar lepo metla. DM preprosto ne bo mogel "sam", za BOS pa vemo, kako kompaktna in popolnjena ekipa je. Ne bo pa pri CLE verjetno Allena, pri BOS pa Porzingisa... treba počakati zadnji injury report.

Em, če izpade slučajno še DEN, potem pa ostanejo resnično saom še ekipe, ki imajo nosilce nove generacije, kar sem pisal par dni nazaj. Torej bi v tem primeru bili protagonisti... Dončič, Edwards, Brunson, Haliburton, SGA, Tatum... upam, da Irving ne pomeni... :D

Zvezdica27 ::

Pri Den Min sodniki dopuščajo bolj grobo igro kar daje obrambi prednost. Denver enostavno ne želi dovolj. Pa ni to pretirana grobost, samo ni vsak kontakt favl. Meni je super.

Potem pa lahko prevlada efekt posameznikov in če celo Anderson dobro ugra (kljub parim zapletom, prav boji se Jokića), je tudi rezultat tu.

Je pa več kot vidno, da Murray ni pravi.

Trener Den je pokazal več želje kot pol ekipe... medtem ko se na vsaki fasi Min vidi fokus.

bomo videli, kaj bo...

zz

Mato989 ::

Dejansko zdaj ko je izpadel LAC najbolj privoščim ravno TImberwolves-om ker kažejo res lepo igro.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

jWill55 ::

Porter jr je imel v intervjuju pred dnevi kar prav, ko je rekel, da ima pri Minnesoti občutek, da so zbuildali ekipo direkt za igranje proti njim.

Kurzweil ::

Aja, sem pozabil napisat prej, ko je ravno @Zvezdica27 omenil obrambo... za tiste, ki niste gledali... za MIN mimogrede ni igral Gobert (dobil je svojega prvega otroka)...

arnecan1 ::

Sem pogledal tekmo DEN : MIN in sem se kar malo zamisli, če je res bolje, ko sem si zaželel, da DAL igra proti MIN kakor proti DEN 8-O

Ampak ja no, glede na tekme rednega dela se je tako zdelo, sedaj izgleda drugače. Ampak vsak serija je drugačna in na koncu moraš premagati vsakogar pred seboj.

Mavsi naj se lepo skoncentrirajo na OKL, zame so rahli favoriti, medtem ko je OKL rahli papirnati favorit. Več bo jasno po prvih dveh tekmah, če vsaj ena pripade DAL, druga pa bo tesna, je to že velika psihološka prednost.

Ja, NYK so zmagali za las. Zelo napadalna tekma. Pisana na kožo Carlislu in njegovi filozofiji, tako je tudi pripravil IND. NYK so glih toliko favoriti, za kolikor so zmagali. Za malo.

Zvezdica27 ::

hu zadnje 3 min NYK in IND je pa kot naša tedenska rekreacija, cela komedija...

zz

Samael ::

Zvezdica27 je izjavil:

hu zadnje 3 min NYK in IND je pa kot naša tedenska rekreacija, cela komedija...

zz

Ja, še sodniki čutijo toplino v srcu ob misli na NYK. Sploh zadnje tri minute.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Eno rundo smo že odspali :D Eno še bomo, če ne bo šlo, pa se gleda že BOS-CLE.

Moram pa rečt, da me je kar malce strah te serije proti OKC... v tej sezoni je score 3-1 za OKC... še najbolj me zanima, kako je z Luko... tisti "prehlad" je verjetno že rešil, ampak kako je s kolenom, ker proti tem mladcem iz OKC bo morala biti ekipa DAL res zelo dobro pripravljena, kolikor je sploh lahko. OKC na drugi strani pometli OKC in veselo počivali.

Me je strah, moram priznat. Serije proti LAC se nisem bal, tole pa zna bit zelo zajebano. Bo treba malce umirit žogo, igrat z glavo, vnovčit izkušnje... nek run and gun proti OKC je verjetno samomor... pa seveda držav skok in obrambo.

Verjamem, da se bo prej kot slej tudi dvignil procent meta DAL za 3 točke Luki. DAL seveda brez Kleberja in Hardawaya... OKC, kot je temu tako že celotno sezono, spet "sreča" s poškodbami, tako da so kompletni oz. da ne bo kdo pikolovski, manjkal bo pri OKC Olivier Sarr. Ko sem že ravno pri poškodvah, na prvi tekmo bo de facto manjkal Porzingis pri BOS.. s tem, da Jarrett Allen pa je questionable, če mene kdo vpraša, bo igral.

Nekak si znam predstavljat, da bo večino tekme na Dončiču visel Luguentz Dort... seveda pa bo highlight dvoboj med SGAjem in Luko... verjetno bo Luka, če bo zdrav tudi dodatno motiviran proti "MVPju"... bi pa bilo fino, da je pol tekme na SGAju kakšen dober defender, da si ne bi Luka nabral osebnih, ker je SGA seveda hitrejši in bi lahko iz kakšne frustracije padla še kakšna neumnost... DAL samo ne sme it divjat z OKCjem.

Kurzweil ::

p.s.

Christian Wood has opted in to his $3 million player option to stay with the Lakers.


Well, well,... tole je pa hitro šlo south....

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

Moram pa rečt, da me je kar malce strah te serije proti OKC... v tej sezoni je score 3-1 za OKC...

To samo po sebi ni zdaj nek big deal. Če se prav spomnim (pišem iz glave, tako da me lahko kdo popravi), je z izjemo tiste zmage, kjer jih je Dallas sesul z neko gromozansko 35 ali koliko košev že razlike, vedno manjkal ali Luka ali Kyrie, eno tekmo pa celo oba in so bilo starterji Omax, Green, Hardy, Powell...
Tale Dallas zdaj je malce drugačen :)
Samael != Samuel

Kurzweil ::

@Samael
Jop, mam še vedno odprt zavihek...

1. tekma - 02.dec - 126:120
2. tekma - 10.feb - 146:111 (Z)
3. tekma - 14.mar - 126:119
4. tekma - 14.apr - 135:86

Na prvi tekmi ni bilo Irvinga... takrat sta biša še Grant in Curry, ki je odigral, kolikor vidim, eno boljših tekem. Na drugi tekmi sta bili ekipi kompletni, vsaj iz aspekta zvezdnikov oz. najbolj znanih košarkarjev. Na tretji ni bilo Dončiča in takrat je Gafford razural (19 točk in 15 skokov). Zadnja tekma pa je povsem brezpredmetna v rezultatskem smisli, vse je bilo odločeno, nosilci počivali. Če se prav spomnim, se je na tej tekmi potem poškodoval Hardaway. So pa zanimivi tile linki, ki sem jih dal, je kar soliden insight in preview, sploh če bi rad takole na hitro kakšen recap.

V glavnem samo enkrat sta bili ekipi bolj ali manj kompletni, takrat je DAL povozil OKC. JE pa jasno, da je DAL povsem druga ekipa zdej... je pa tudi res, da ima OKC home court advantage in kar je najbolj pomembno oz. česar me je najbolj strah, popolnoma spočito, poletno in mlado ekipo. Skrbi me, kot sem prej napisal tudi Luka in njegove tegobe, od kolena dalje. Precej drugačen nasprotnik, kot LAC...

Samael ::

Ja, evo, obe tekmi, kjer je manjkal eden ali drugi, sta bili še vedno rezultatsko precej blizu.

To koleno je najbrž tisto, kar nas v vsem tem najbolj skrbi. Kyrie bo najbrž opravil svoje. Centra tudi.
Tako, da če bo Luka lahko igral vsaj približno na nivoju, kot smo ga vajeni, pa če ga še Timmy ne bo preveč biksal (Timmy lahko doda svoje, če ima dober dan, upam da bo senior med občinstvom :) bi dal Dallasu večje možnosti. Ampak ta "če" in presneto koleno...
Nč, "gremo" na zmago, ane :) Saj kaj nam pa preostane - če ne bomo morali spet matota dopoldne "poslušati" :)))
Samael != Samuel

Leo II ::

Fak, tole je negledljivo. SGA piskajo vse, porine obrambnega stran, piskajo faul obrambnemu, gre mimo povsem brez dotika spet piskajo. Bolano...

11 prostih metov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

Duhec ::

Upam, da se Irving aktivira...
http://blackbird.si/

Duhec ::

Duhec je izjavil:

Upam, da se Irving aktivira...


p.s.
Kot da bi me slišal... v štirih minutah in pol 3/4 je dal toliko pik kot celoten prvi polčas :)
Dajmo zdaj!
http://blackbird.si/

Leo II ::

Luka katastrofalen danes. Kai slab.

IL_DIAVOLO ::

Haha kaksna predstava okc-ja. Raznovrstna in organizirana igra s proper trenerjem.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Leo II ::

Ne vem kaj ti gledaš? Katastrofalen Luka in slab Kai, pa okcju so piskali vse prvi polčas, pa kljub temu je bil Dallas blizu. OKC res nič posebnega. Če se Luka vsaj malo pobere tole serijo Dallas gladko dobi...

arnecan1 ::

Izgleda, da je ta tekma izgubljena. Novo priložnost bo potrebno iskati v petek.

Duhec ::

Dallas tokrat nima pravega odgovora na razigrani OKC...
http://blackbird.si/

Leo II ::

Ja pa zapiranje v obrambi bo moralo biti boljše, ter manj izgubljenih žog.

Aja pa še THJ ne bi smel nič igrati pa igra že 17min. Fali vse, v obrambi pa ga ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

judoka ::

Ni mi jasno zakaj THJ dobi tolk minut. 1 zadet met od 10 je ze njegov standard v zadnje pol leta a se vedno dobi 20 min.
1/1o se mu strga in to sigurno ni razlog da se ga drzi v ekipi, sploh ne v koncnici.
Ne vem ce sem ze videl Doncica s takim metom. Tudi ko je mel 20 kil viska je metal boljse.

Leo II ::

Igranje thj je res enigma Kidda. Kar čaka da bo šut nazaj. Sta boljša šuterja sedaj tako Green kot Exum, da o obrambi sploh ne bi. Ali je Luka povsem padel s cliffa ali pa ga koleno tako matra da mu vpliva na met. Katastrofalen met že vso serijo, danes pa še nula v obrambi in mnogo napak.

judoka ::

Tudi ce bi magicno postal konstanten šuter (nikol ni bil), je se vedno rupa v obrambi. Ce Doncic igra normalno se 1/10 met se nekako pokrije.
Ce Doncic igra par nivojev pod njegovimi standardi je 1/10 met samo se sol na rano.

IL_DIAVOLO ::

Leo II je izjavil:

Ne vem kaj ti gledaš? Katastrofalen Luka in slab Kai, pa okcju so piskali vse prvi polčas, pa kljub temu je bil Dallas blizu. OKC res nič posebnega. Če se Luka vsaj malo pobere tole serijo Dallas gladko dobi...


Slabše kot to bodo res težko odigrali, čeprav pri Kiddu nikoli ves :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Utk ::

Zakaj ne dajo Dončiča na klop za eno tekmo, da si malo porihta to koleno. Da je danes igral ni imelo nobenga smisla. Sploh pa ne potem ko so gubili za 20.

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Zakaj ne dajo Dončiča na klop za eno tekmo, da si malo porihta to koleno. Da je danes igral ni imelo nobenga smisla. Sploh pa ne potem ko so gubili za 20.



Pa saj so vsi pravili tudi tu da morjo LAC premagat da si spočije pa spet ni bilo dovolj?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Leo II ::

ne bo pomagalo, sedaj je imel 4 dni vmes pa je bilo še slabše. Če pavzira eno tekmo bo tudi samo 4 dni vmes, igrajo vsaka dva dni. Pa pri tej poškodbi je potreben počitek daljši. Evo tole iz Mavsmoneyball dobro opiše da je problem poškodba;

He's injured.
The last 6 games of the season he averaged 32/11/10 shooting 40% from 3 on 13 attempts.
He played over 38 minutes a game.

His efficiency dropped in the first two LA games, but he still shot 33 and 35% from 3 since.
He got hurt in game 3 and shot 21, 11, 25, 10 from 3 since game 3.
This game he shot 12%.

The minutes are not the issue. He just had 3-4 days off. It's just the injury.

Trol Mato, kdo je spet to vsi? Donćić ni utrujen, je poškodovan. Nategnjene kite v kolenu - zvin kolena.

No pa če bi slučajnbo pogledal tekmo, bi mogoče opazil, da se je drugi polcajt zelo težko gibal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leo II ()

Mato989 ::

No pa če bi slučajnbo pogledal tekmo, bi mogoče opazil, da se je drugi polcajt zelo težko gibal.


Gledam tekmo zdaj, 1. polčas pogledal... bistveno je zakaj the fuck ga potem igrajo če je tak invalid... še celo Leonarda so potegnili ven ko so videli da to ne bo to...

Trol Mato, kdo je spet to vsi? Donćić ni utrujen, je poškodovan. Nategnjene kite v kolenu - zvin kolena.


Ok kaj pa je z Irvingom da slabo igra?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Leo II ::

Irwing ne more sam nositi ekipe tako kot Luka, se je pokazalo še večkrat. Irwing igra odlično kadar je Luka not kot nekakšnen decoy in se obramba mora posvečati obema. Ko je drugi polcajt OKC opazil da Luka ne more (in so verjetno tudi gledali prejšnje tekme in opazili, da se Irwingu strga v drugem polčasu), so se obrambno povsem posvetili Irwingu. Tudi Dort, ki je bil prej vseskozi na Luki ga je prijel.

Likalnik ::

škoda, če bi bil Luka ne poškodovan bi imeli možnost se konkretno boriti in jih posledično tudi premagati....tako, pa bodo najverjetneje izgubili in posledično bo mimo še eno leto brez preboja vsaj v finale
««
33 / 41
»»