» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
46 / 46
»
»»

Likalnik ::

To bo pomoje metla;)

Lejga ::

Kk naj grem zdej spat, ko sem poln adrenalina?

Ganon ::

Nor razplet. Kdo bi si mislil, da lahko pometejo z njimi doma. :D

Kurzweil ::

Ojoj, moram priznat, da sem pri -5 že skoraj.... noro! Po tem, ko je Luka zgrešil tisti met iz polrazdalje, sem bil prepričan, da bo šla tale zanja žoga Irvinu, sploh glede na statistiko ali drugače, tole je bil edini zadet met iz igre Luke v zadnji četrtini.



Gobert in Luka pa že imata nekaj zgodovine...

Zdej, ko je zmaga... Luka je poleg Magica in Jokića edini s toliko tripple-doubli v tej fazi playoffa.

Še največji optimisti si niso misli, da bo DAL povezdel z 2-0 v Minnestoti.

Tako nasmejanega Irvinga, kot je bil po tej tekmi še nisem videl.

Respect in bravo Dallas... in zdej bi naj človek šel spat? :D

Likalnik ::

Rudy Gobert "the defensife player of the year" ?

Samael ::

Likalnik je izjavil:

Rudy Gobert "the defensife player of the year" ?

Mja, ampak vseeno ne vem kaj je razmišljal tisti, ki je njega postavil na perimeter.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Rudy Gobert "the defensife player of the year" ?

Mja, ampak vseeno ne vem kaj je razmišljal tisti, ki je njega postavil na perimeter.


Nič kej... kot sta komentatorja tudi 1 minuto govorila po tekmi, verjetno ni bilo slabše izbire... Edwards pa mislim, da je branil Irvinga... jaz sem pričakoval oz. bil 90%, da bo Irving dobil zadnji met... sploh glede na dejstvo, da on praktično ne greši, da je Luka zgrašil predzadnji met, pa tudi sicer v zadnji četrtini, kot sem že napisal prej... MIN bi morala dejansko riskirat še enega defenderja, za Irvinga in Dončiča... ker morebiten prost visok igralcev in potencialno zadet koš, bi še vedno prinašal zgolj podaljšek DAL... marsikdo bi ne bi izbral Luko v zadnjem napadu, marikdo bi tudi šel na met za 2 točki... na koncu pa, ODLIČNO!

aborko ::

"Yeah, go home bitch" :D

Leo II ::

Irwing ne greši? Clutch oba prosta je zgrešil.

Kurzweil ::

Leo II je izjavil:

Irwing ne greši? Clutch oba prosta je zgrešil.


Tista prosta meta prav clutch še nista bila.. je bila pa toliko bolj zlata vredna trojka iz -5 na -2, brez katere bi zdejle že spali...

Je bil pa Naz Reid res neverjeten danes... 7/8 trojke, do tiste ključne, ki jo je zgrešil, kar seveda potem povsem zvodeni, ampak fant je zasluženo 6th man of the year.

Zgodovina sprememb…

««
46 / 46
»
»»