» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
31 / 41
»»

arnecan1 ::

Mislim bolj rebra, ker se je držal tam.

Mogoče samo močan udarec.

P.S.: Clippersi igrajo trdo, na meji grobosti. Westbrick še zna koga poškodovat, če so že soigralci tako grobi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

oo7 ::

Slaba druga četrtina.

Duhec ::

LAC v zadnjih treh minutah 2/4 izničil vodstvo +10 Dallasa, zdaj je polčas 52:52
Luki ne gredo trojke (0:7), podaje in prosti meti precej boljše.
Irving ni (še) pravi in upam, da se v drugi polovici tekme dvigne... na PJW in Greena računam, da bosta še naprej zadevala trojke...
http://blackbird.si/

Duhec ::

Opa, udarni začetek 3/4 in tako Luka kot Irving sta se prebudila s trojko in povečala na 60:52
http://blackbird.si/

arnecan1 ::

Zadnja četrtina 15 točk prednosti.

Druga runda je še samo korak daleč.

Samael ::

Ne govori prehitro :)
Ampak ja, v tej seriji doslej je Dallas dobil vsak drugi polčas.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

arnecan1 ::

Sedaj je že 20 točk predno minut,

Bi rekel, da je Dallas z eno nogo že naprej. Še posebej s takšno igro, Irving se je razigral.

Ampak ja, ni še konec, da ne bomo kaj zarekli.

Samael ::

Evo, zdaj pa lahko rečeš :) +24, še pet minut :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

DejchSLO ::

bravo mavsi!

Duhec ::

Noro, kaj dela Irving... samo poklon...
http://blackbird.si/

arnecan1 ::

Ja, takšno prednost je težko zaigrati.

Sedaj še samo čudež reši Clipperse, lahko rečemo, da so praktično že naprej.


In Oklahoma je premagljiva, izkušnje znajo tukaj prevagati tehtnico v korist Mavsov.

Duhec ::

Čestitke Dallasu za zasluženo zmago!
Zdaj pa proti prvaku rednega dela zahoda, OKC!
http://blackbird.si/

DejchSLO ::

Čestitke mavsom!

Moja napoved



okc vs mavs (mavs in 6)



nuggets vs timberwolves (nuggets in 7)



v glavnem zelo zanimive tekme nas čakajo imo

streki ::

Bravo Dallas,težka a zaslužena zmaga v seriji.

IL_DIAVOLO ::

Okc in 4 :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Groot ::

Ojojo spet težko jutro za dežurne trolčke. Jah nič če gre DAL še čez OKC, bo najbrž čez par let lahko kdo raziskoval vzorčno zvezo med zmagami DAL in porastom samomorov v SLO :))

Da pustimo sedaj trolčke na strani. Dve nori seriji se obetata na zahodu. Za DAL je zelo težko karkoli napovedovati. OKC seveda absolutni favorit, ampak ob manjku pravih izkušenj bo zanimivo videti če se bo to kak poznalo. Sam mislim da mora iti DAL v to serijo s precej pretepaškim pristopom, da jih naredijo živčne. Je pa res da se to hitro vžge nazaj proti Luki.

DEN-MIN na drugi strani bi sicer rekel da vseeno dobi DEN. Ampak se je oa v MIN nabrala ena super energija, Edwards je lačen igre, tako da zna biti tole še zelo zelo tesno.

arnecan1 ::

Ne bi se strinjal, da je OKC absolutni favorit.

Pravzaprav sploh ni favorit, razen na papirju. Mavsi so od februarja v fantastični formi, zadnja tekma med tema dvema tekmecema pa ne šteje, saj so igrali brez Irvinga in Luke.

Če bo Luka zdrav, Maxi se vrne in THJ-u se odpre met za tri, so blagi favoriti celo Mavsi. Evo, napovem Mavsi bodo zmagovalci v seriji 4-2. Lažje, kakor si sedaj mislimo.8-)

Me pa zanima DEN in MIN, to zna biti napeto. So pa favoriti DEN, leprav me ne bi začudilo, da jih MIN vrže ven po težki seriji 4-3.

Zvezdica27 ::

uf. kako so stabilni v igri. če še ld77 ne bi skoz jokcal...

Kyrie je pa nenormalen. noro, kak igralec.

Lac bodo razpadli, PG13 spet nula, Norman je bil ok, zubac veliko smole, falil par zicerjev, harden je bil relativno na nivoju, ostali nula. sem kar presenečen, kako slabi so bili ali bolje, kako nemočni.

case closed, okc ne poznam, sam če so pelikane idpihnili... uf. noro.

pa še Giro...

i love my TV

zz

Leo II ::

Proti OKC se bojim da bodo piskali sodniki vsak dotik na SGA. Kot źe celo sezono...Teźka bo. No največji minus za Dallas je zdravstveno stanje Luke. V 4/4 je danes praktično komaj hodil. Problem bo tudi če Maxi ne bo mogel igrati.

Groot ::

Zvezdica saj vem že iz preteklih komentarjev, da dejansko ne gledaš nič tekem. Ampak vseeno, da ne boš govoril bedarij okrog. Pelikani so bili v zadnjih cca 15 tekem redne sezone precej zanič. Sam sem bil precej presenečen da so sploh uspeli prilezti čez play-in. Tako da tale metla OKC bolj malo pove.

Leo II ::

Pa še brez Ziona so Pelicani igrali vso serijo.

IL_DIAVOLO ::

Saj clippersi pa tudi niso bli bogvekaj, pa je kompletni Dallas komaj premagal ekipo brez najboljšega posameznika.

Ce bi dallas dal metlo clippersom, bi se človek rekel da ima Dallas prednost bolj izkušene ekipe. Tako pa igrajo vsako sezono enako naivno.

Okc so bili z razlogom najbolj konstantna ekipa na zahodu. To se bo se kako poznalo.

+dallas ima nacetega doncica in poskodovanega kleberja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

arnecan1 ::

Ja, načeti Luka in poškodovani Maxi sta trenutno največji problem Mavsov. Pa ne bi škodil THJ v strelski formi.

Drugače pa sem optimist, če se ne motim, so Mavsi 5 obrambna ekipa po februarskem prestopnem roku, ofenzivnost pa ni bila nikdar problem, če le ni bilo poškodb. To me navdaja z optimizmom, še bolj pa zagon Mavsov zadnjih 20+ tekem. Praktično niso imeli slabih tekem, so pa imeli kakšno katastrofalno četrtino, predvsem v PO. Tega si ne smejo dopustiti,, da jim razpade igra za 15 minut.

P.S.: Me zanima, kako bi Mavsi igrali z NOP brez Ziona, ne bi se čudil metli. Tako da res, metla OKC pelikanom ni nič posebnega, sem pa po drugi strani dosti bolj impresioniran glede metle MIN proti Sunsom.

DejchSLO ::

Kok je ta Zion razočaranje! Sej, ko je na igrišču je top, sam skoz te poškodbe, pa ne vem a je sploh že igral kero tekmo v playoffu?

Legon ::

Groot je izjavil:

Ojojo spet težko jutro za dežurne trolčke. Jah nič če gre DAL še čez OKC, bo najbrž čez par let lahko kdo raziskoval vzorčno zvezo med zmagami DAL in porastom samomorov v SLO :))

Da pustimo sedaj trolčke na strani. Dve nori seriji se obetata na zahodu. Za DAL je zelo težko karkoli napovedovati. OKC seveda absolutni favorit, ampak ob manjku pravih izkušenj bo zanimivo videti če se bo to kak poznalo. Sam mislim da mora iti DAL v to serijo s precej pretepaškim pristopom, da jih naredijo živčne. Je pa res da se to hitro vžge nazaj proti Luki.

DEN-MIN na drugi strani bi sicer rekel da vseeno dobi DEN. Ampak se je oa v MIN nabrala ena super energija, Edwards je lačen igre, tako da zna biti tole še zelo zelo tesno.

Mislim, da bo za OKC pomembno kaj se zgodi na prvih dveh tekmah. Ce jih bodo dobili jim bo to dalo zaleta in jih ne bo mogoce ustavit, pri 1:1 ali celo 0:2, pa zna bit njihova neizkusenost velik problem in se jim bo igra razpadla. Prvi krog proti pelicanom ni dal prave slike, ker brez Ziona so izjemno sibki.

Se pa strinjam, na papirju je OKC nedvomno favorit. Moja ocena je OKC in 6, bom pa navijal za Dallas.

Ganon ::

DejchSLO je izjavil:

Kok je ta Zion razočaranje! Sej, ko je na igrišču je top, sam skoz te poškodbe, pa ne vem a je sploh že igral kero tekmo v playoffu?


Eno na play-in turnirju. In na tisti se je poškodoval. Njegova kariera bo kratka. Ko ga pogledaš, bolj paše v NFL, kot v NBA. Pa še tam bi ga pohabili. :D

Realno, kdo ni pričakoval razočaranja? Mediji, ki vedno potrebujejo nove zgodbe in nove junake.

DejchSLO ::

Ganon je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Kok je ta Zion razočaranje! Sej, ko je na igrišču je top, sam skoz te poškodbe, pa ne vem a je sploh že igral kero tekmo v playoffu?


Eno na play-in turnirju. In na tisti se je poškodoval. Njegova kariera bo kratka. Ko ga pogledaš, bolj paše v NFL, kot v NBA. Pa še tam bi ga pohabili. :D

Realno, kdo ni pričakoval razočaranja? Mediji, ki vedno potrebujejo nove zgodbe in nove junake.

jah jaz sem upal, da bo novi charles barkley, sam ni blo ne.

Zvezdica27 ::

gledam tolk k moram, da sem lahko pameten (v tem sem odličen!).

Mal schauen.

zz

Kurzweil ::

Ko takole gledam ekipe/igralce, ki so izpadle bi rekel, da se takole po tiho in precej očitno dogaja menjava generacije tudi na parketu.

Če pogledamo playoff tree vidim, da praktično ni napredovala nobena ekipa, ki bazira na teh starih zvezdnikih. Po drugi strani pa so napredovali večinoma samo zvezdniki, ki so prihodnost te lige, od Dončiča, Jokiča, Tatuma, Banchera, OKC za SGA na čelu, Haliburtona, Edwardsa, Brunsona...

Potem pogledaš reprezentanco ZDA, ki bo igrala na OI v Franciji... na celotnem rosterju je samo Jrue Holiday, ki ni iz te horde mlajših košarkarjev, da je še aktiven v playoffu oz. da še ni izpadel... ostali so vsi prej omenjeni...

Danes/jutri ob 1:00 pa že prva tekma med Denverjem in Minesotto, tole bo ena res proper serija.

Leo II ::

Jokič ni ravno več mlad - 29. Nekak več ne spada med gornje naštete...

Kurzweil ::

Ja... point je bolj v tem, da odhaja počasi ta generacija Harden, George, Westbrook, James, Davis, Curry, Durant,... pa, če je že ravno Jokić star 29 ket... tistih nad 30, oz. kar konkretno čez 30... se pa zdi, da se je to letos zgodilo zelo očitno, saj je večina nosilcev ekip mlajših od 30 let, če odštejemo Jokića, pa lahko brez težav napišem 25 let in manj.

Seveda bodo ti košarkarji igrali še zelo vidne vloge, ampak rezultat tega, da so vse te ekipe že izpadle bo, da se zna letos zgoditi cel kup rošad in odhodov teh košarjarjev.

Zdej, ko je DAL bolj homogena in resna ekipa, se bo za razliko od kakšnega leta/dva nazaj, tudi na vratih DAL pojavil kakšen... DAL definitivno postaja precej bolj zanimivo okolje, ko je bilo še nedolgo nazaj, za potencialne okrpitve... za katere pa ni prostora... si sploh ne znam predstavljat, kaj so zgodi, da dodaš trenutnem DAL enega od prej omenjenih zvezdnikov, sem 90%, da razpad sistema... se mi zdi, da je trenutna hierarhija z Dončićem in Irvingom v takšni konstelaciji, da so možne samo še korekcije tipe menjav za košarjarje, kot so Powell, Kleber, Hardaway, Hardy pa še kdo... pa še to bi moral biti karakterno ustrezen in popolnoma podrejen ekipi.... po možnosti star nekje tu, kot Luka oz. mlajši.

Anyhow, če kaj, bo reprezentanca ZDA letos zelo spočita za OI v Franciji :D

Mato989 ::

To sem glih mislil napisat repka ZDA bo na olimpijskih v full force pripravljena na vzpon na Olimp
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Kaj pa ima Dallas, razen 2 superstar? Dallas se je izredno dalec od ozje konkurence za naslov. Bodo morali najprej biti konstantno v top 3, ne pa trepetat za 6. mesto.

Manjka se jim precej. To je se vedno ekipa, ki je 1 injury from disaster.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kixs ::

Kar velja za vecino ekip.

Leo II ::

Prva naloga Dallasa po sezoni bi morala biti zadržati DJJ. Imo zelo pomemben člen. Pol pa iskanje tretjega scorerja. THJ je letos konkretno tudi v napadu padel, v obrambi pa nikoli ni bil niti povprečen. Hardy tudi ni to. Preslab v obrambi in nekosistenten v napadu. Čeprav je res mlad. Ampak koraka naprej letos res ni naredil.

IL_DIAVOLO ::

https://www.zurnal24.si/sport/kosarka/b...

Koliko je sanse, da gre Kidd v Lakers-e? Bil je asistent lakersov, tudi v reprezentanci je zraven. James ga verjetno ceni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Leo II ::

kixs je izjavil:

Kar velja za vecino ekip.


Kar vse, razen verjetno Bostona.

Groot ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj clippersi pa tudi niso bli bogvekaj, pa je kompletni Dallas komaj premagal ekipo brez najboljšega posameznika.

Ce bi dallas dal metlo clippersom, bi se človek rekel da ima Dallas prednost bolj izkušene ekipe. Tako pa igrajo vsako sezono enako naivno.

Okc so bili z razlogom najbolj konstantna ekipa na zahodu. To se bo se kako poznalo.

+dallas ima nacetega doncica in poskodovanega kleberja.


Haha seveda sedaj so pa Clippersi kar naenkrat brezvezna ekipa in je zmaga DAL brez pomena. Saj ne da ste isti trolčki pred serijo opevali PGja (aka the PO chocke), Hardna in Kawaiha. Ampak sedaj so pa samo en kup brezveznikov in DAL je imel najbrž srečo da je dobil točno njih.

Kurzweil ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj pa ima Dallas, razen 2 superstar? Dallas se je izredno dalec od ozje konkurence za naslov. Bodo morali najprej biti konstantno v top 3, ne pa trepetat za 6. mesto.

Manjka se jim precej. To je se vedno ekipa, ki je 1 injury from disaster.


Ravno tole kar si napisal, priča o veličini Dončića in Irvinga... torej z nič kaj posebno ekipo, jim gre po tistem deadlinu odlično.

V resnici pa ima DAL par res hvaležnih role playerjev... za kar mora delati trener, ta dva zvezdnika in celotna ekipa... še en veličina in kompliment več :D

Najboljše bi ti odgovoril, če bi ti pokazal ekipo DAL leto/dve nazaj... kaj ima sedaj DAL oz. kaj takrat ni imel... ima lep spisek košarkarjev, ki enkrat eden, enkrat drugi naredijo svoje, ali je to DJJ, kot je nekdo pred mano napisal, DAL mora narediti vse, da ga obdrži.. en čas je bil Exum, dve tekmi je bil Kleber, enkrat je PJ Washington, drugič Gafford, Lively, Green... to kar smo jokali vsa ta leta, da imata zvezdnika support...

Ima pa DAL sedaj tudi 2 centra, kar prej ni imel... poimensko ekipa ni nič posebnega, je pa kompaktna in neprimerljivo bolje popolnjena, kot leto/dve nazaj na vseh položajih.

Še en team effort je obramba, seveda vključno z Dončičem... ekipa poimensko nič posebnega kot si rekel, je pa toliko bolj kompaktna, kemija štima, Irvinga so spravili k sebi... je pa Kidd še vedno tu... kako gre bolje DAL glede rotacije priča tudi dejstvo, da Powella ne rabijo več, da na trenutke sploh ne vemo, da manjka letos podpovprečen Hardaway (z svoj denar)... da se ima Kleber čas počasi vklapljat v sistem, oz. da se spravi v formo.

Torej nič kaj, kar si hotel slišat I guess :D Pa tole na kakšni točki lahko leti tudi na Matota...

Pa še nekaj glede zvezdnikov... moje skromno menje... ki pa mislim da se ga da kar dobro podkrepit v praksi... glede dejstvo, da DAL ni nič posebnega, ker ima samo 2 superzvezdnika... jaz mislim, da je tudi to del te pozitivne zgodbe... mislim, da je v večini primerov pri teh super ekipah ravno to problem, da je na kupu preveč zvezdnikov... in je tu večja možnost, da ekipa ne funkcionira, kot da boš dosegel neke blazne rezultate, tu precej zavisi seveda od karakterjev... pa ni temu tako samo v košarki...

Mato989 ::

Groot je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Saj clippersi pa tudi niso bli bogvekaj, pa je kompletni Dallas komaj premagal ekipo brez najboljšega posameznika.

Ce bi dallas dal metlo clippersom, bi se človek rekel da ima Dallas prednost bolj izkušene ekipe. Tako pa igrajo vsako sezono enako naivno.

Okc so bili z razlogom najbolj konstantna ekipa na zahodu. To se bo se kako poznalo.

+dallas ima nacetega doncica in poskodovanega kleberja.


Haha seveda sedaj so pa Clippersi kar naenkrat brezvezna ekipa in je zmaga DAL brez pomena. Saj ne da ste isti trolčki pred serijo opevali PGja (aka the PO chocke), Hardna in Kawaiha. Ampak sedaj so pa samo en kup brezveznikov in DAL je imel najbrž srečo da je dobil točno njih.



Clippersi brez Leonarda so enako kot Dallas brez Doncica

Pomisli ce bi Dallas premagal Clipperje ce bi na obeh straneh manjkala najboljsa igralca ne samo pri Clipperjih ampak tako pac se je obrnilo zato je Dallas naprej
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Zdaj pa kar ti ne bos zelel slisati. Pred dallasom so na zahodu okc, timberwolves in predvsem nuggetsi, na vzhodu pa bucksi, miami in boston.

Dallas gladko izgubi proti tem ekipam. Ko se sestavijo se pheonix, philadelphia in griezzliji, se vecno povprečnemu dallasu ne pise nic dobrega.

+ Irving se ima max 2 sezoni na vrhuncu. Ja, lahko igra komot se 4, ampak ne na tem nivoju.

Problem dallasa? Da je vedno blizu najboljšim in nikoli najslabšim. Zato ne bo naredil miselnega preskoka. Tako se lahko igrajo 10 let, pa ne bodo osvojili championshipa. Ne znajo grizit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Mato989 ::

Če je OKC pred Dallasom bomo zdaj v živo lahko spremljali... Jaz trdim da so tudi Clipperji pred Dallasom ob pogoju da je Leonard 100% glede fizike... ker on bi vedno ob mrkih PG13, Hardna itd. naredil tisto kar se od njega pričakuje... tako kot je to naredil tudi zmeraj... Ker Leonard ima v sebi tisto mentaliteto za razliko od Hardna in predvsem PG13...

No saj to pa je res, če so PG13, Harden, Leonard itd. za odmet ker so starčki, potem je to tudi Irving... Kolikor vem je Irving tu tu po letih z temi starčki
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Mato989 ::

Saj bomo vidli proti OKC... Bo treba bit prvak da se bomo lahko pogovarjali naprej >:D Oz še bolje bomo vidli kako bo na Olimpijskih upam da Slo tja pride in da dobimo USA... pa da vidimo kako dober je Donke
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Kurzweil ::

@IL_DIAVOLO, zato pa sem omenil trade deadline... od takrat, je DAL praktično druga ekipa. Če so vse te ekipe boljše oz. favorizirane v primerjavi z DAL, pa še toliko boljše, kot underdog je vedno lažje. Torej, da je DAL sploh prišel do sem, je bilo kar nekaj dela, prilagajanja, garanja, sploh če niso nič posebnega kot praviš. Zdejle nisem v položaju, da bi šel preverjat, ampak od trade deadline naprej je DAL gotovo višje med temi ekipami. Si pa naštel ekipe, ki imajo dejansko poimensko boljše rosterje, tako da tudi če DAL izpade, ni takšen udarec oz. ne vem zakaj takšne kritike in pričakovanja pri DAL, ko vam ustreza za kritizirat? ;)

Ne bi pa o "če-jih" in kaj bo čez 2-3 leta, kar so bolj tvoje in Matotove želje... kdo ve, mogoče bo takrat Dončič že v Utahu, pa boste potem morali sovražit Utah. Kdo ve, mogoče pa bi Irving igral še dlje in bo Noriaki Kasai NBA lige... pač ne bi jaz špekuliral za več ket naprej. Verjemi, da DAL že ima plane, zato pa sem tudi prej pisal, da takšen DAL, ko so ambicije večje, tudi privlači kakšnega košarkarja več.

Aja, tale status quo kot praviš... da niso med najboljšimi in najslabšimi, da nikamor ne pelje? Dobro se spomnim časa, ko so ljudje mislili za taisti DAL z Nowitzkim na čelu, da ne more nič, pa vemo, kaj se je zgodilo potem... naslov prvaka leta 2011 v 6. tekmi, ko jim je nasproti stal MIA, takrat z Boshem, Jamesom, Wadom... in točno tu se več kot odlično lahko navežem na tisto debato prej, o več kot 2 zvezdnikih... pa je ta dejansko ena tistih, ki je še fukcionirala, slednje pa so redke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Samael ::

Hehe, Mato, kar praskaš in praskaš :)
A zdaj pa proti OKC?

Glej, šli so preko LAC, runda za Dallas. Sprijazni se s tem.

In recimo, da jim uspe premagati tudi OKC - borili se bodo prav gotovo... se boš tudi takrat po tleh metal od vsega hudega, iskal 101 razlog, zakaj je Dallas čisto po nesreči zmagal in moril po forumu s svojimi blodnjami. Tako da, kot sem že povedal ne vem kolikorat - težave imaš predvsem ti sam s seboj.
Kaj pa če bi raje užival v košarki, namesto kurčenju s svojimi duševnimi travmami po forumu?
Samael != Samuel

Mato989 ::

Dallas je z Nowitkijem imel kar dobro ekipo btw...

Alexis Ajinça C
11 J.J. Barea PG
3 Rodrigue Beauboi PG
13 Corey Brewer SG
4 Caron Butler SF
35 Brian Cardinal SF
6 Tyson Chandler C
33 Brendan Haywood C
20 Dominique Jones SG
2 Jason Kidd PG
28 Ian Mahinmi C
0 Shawn Marion SF
21 Steve Novak SF
41 Dirk Nowitzki PF
7 Sasha Pavlović SF
92 DeShawn Stevenson
16 Peja Stojaković SF
31 Jason Terry

Glej, šli so preko LAC, runda za Dallas. Sprijazni se s tem.


Mene gladko boli K preko česa grejo ali ne... povem samo da pač ni realen pokazatelj moči obeh ekip če v eni manjka prvi zvezdnik ekipe... Kot bi se na prvi tekmi poškodoval Donke proti OKC in bi potem vi tu opravičevali kako bi bilo če bi Donke igral.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Samael ::

Mato989 je izjavil:


Mene gladko boli K preko česa grejo ali ne... povem samo da pač ni realen pokazatelj moči obeh ekip če v eni manjka prvi zvezdnik ekipe... Kot bi se na prvi tekmi poškodoval Donke proti OKC in bi potem vi tu opravičevali kako bi bilo če bi Donke igral.

Ne, te ne. Toliko kot ti dramatiziraš, kadar je le priložnost, ne dramatizira nihče.
Kdo opravičuje? Saj ti iščeš 101 primer "če-jev", namesto da bi rekel, čestitke, fajn ste se borili. Meni je predvsem kul, da so zmagali. Gremo dalje. Ti pa kar nekako ne zmoreš in ne zmoreš. To kar se dogaja v tvoji zmešani betici ne vem, a je žalostno ali smešno, sem pa povsem prepričan, da nima nobene veze s košarko samo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kurzweil ::

Težko je takole debatirat Mato, IL_DIAVOLO in še kdo. Nobenega ne tagata, ne citirata ali pa replicirata za 10 postov nazaj, ko sploh ne vem, na koga leti in v kakšnem kontekstu, seveda ugibam...

@Mato989, kdo pa je rekel, da je takrat imel DAL slabo ekipo? je pa definitivno imel bolj razporejene moči, če malce potegnem analogijo z današnjim DAL... za razliko od MIA takrat, kjer so bili prime Wade, James in Bosh vse...

Lahko rečem samo to, da je kar bolano, kako privoščite DAL ta izpad... oz. navijate za vsakega, ki je proti DAL, če pa ne gre, pa se išče alibije... to v lajfu pelje v bedo...

Ja, OKC je favorit... sem že pisal pred kakšnim dnevom. Prva ekipa zahoda po rednem delu! Mlajša ekipa, ki je zmagala 4:0 v seriji, torej spočita neprimerljivo bolj... prednost domačega parketa... Dončič bolehen, z zjebanim kolenom... Hardaway out... pa bi lahko našteval... ampak namesto jokanja in neke negativne privoščljivosti, gledam na stvar drugače.

Se zavedate, da bolj kot favorizirate OKC in si želite izpada DAL, bolj boste nesrečni in "tepeni" v debatah, če slučajno DAL, well, preseneti... ;)

Bo pa nekaj zanimivo videt... namreč LAC se je zaradi starosti, slabe obrambe in nekaterih počasnih igralcev tipa Zubac in Plumlee dalo ubijat s hitro igro... OKC bo ena povsem obratna zgodba... tam pa glede na spočitost, mladost in poletnost OKC ne gre divjati in igrati up tempo style of play, al kak že pravijo... dvomim, da lahko DAL to dohaja v neki seriji na 6-7 tekem. Obranba in skok bosta seveda ključna, kot v večini primerov, ampak tu bo dejansko kdaj tudi prav prišla počasnejša igra, ki jo zna igrat Luka... z glavo... kar sta Jokić in Dončič mojstra. Samo da bo Dončič zdrav, pa mislim, da ne bo tako enosmerni promet OKC kot si eni želite...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil je izjavil:

@IL_DIAVOLO, zato pa sem omenil trade deadline... od takrat, je DAL praktično druga ekipa. Če so vse te ekipe boljše oz. favorizirane v primerjavi z DAL, pa še toliko boljše, kot underdog je vedno lažje. Torej, da je DAL sploh prišel do sem, je bilo kar nekaj dela, prilagajanja, garanja, sploh če niso nič posebnega kot praviš. Zdejle nisem v položaju, da bi šel preverjat, ampak od trade deadline naprej je DAL gotovo višje med temi ekipami. Si pa naštel ekipe, ki imajo dejansko poimensko boljše rosterje, tako da tudi če DAL izpade, ni takšen udarec oz. ne vem zakaj takšne kritike in pričakovanja pri DAL, ko vam ustreza za kritizirat? ;)

Ne bi pa o "če-jih" in kaj bo čez 2-3 leta, kar so bolj tvoje in Matotove želje... kdo ve, mogoče bo takrat Dončič že v Utahu, pa boste potem morali sovražit Utah. Kdo ve, mogoče pa bi Irving igral še dlje in bo Noriaki Kasai NBA lige... pač ne bi jaz špekuliral za več ket naprej. Verjemi, da DAL že ima plane, zato pa sem tudi prej pisal, da takšen DAL, ko so ambicije večje, tudi privlači kakšnega košarkarja več.

Aja, tale status quo kot praviš... da niso med najboljšimi in najslabšimi, da nikamor ne pelje? Dobro se spomnim časa, ko so ljudje mislili za taisti DAL z Nowitzkim na čelu, da ne more nič, pa vemo, kaj se je zgodilo potem... naslov prvaka leta 2011 v 6. tekmi, ko jim je nasproti stal MIA, takrat z Boshem, Jamesom, Wadom... in točno tu se več kot odlično lahko navežem na tisto debato prej, o več kot 2 zvezdnikih... pa je ta dejansko ena tistih, ki je še fukcionirala, slednje pa so redke...


Zivis v zgodovini, kot Cuban in cel Dallas zraven. Sploh pa to pocnejo najvecji brezvezniki in luzerji, ki se zanasajo na sreco in slab dan nasprotnika. Zato mi je Dallas tako antipaticen. Nimajo ideje za zgradit dinastijo, ki bi harala nekaj let. Ta 1 prstan bi najraje ukradli in sli nazaj v hibernacijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

judoka ::

Glede Irvinga.... Pomoje je bila tole njegova najboljša sezona odkar je sel iz Clevelanda. Vedno je bil top igralec, ampak letos
ima tudi psiho porihtano in je postal tisto, kar bi naj bil v Bostonu. Tudi sede njegova mirna aura vs. zivcu, ki je Doncic. Upam da drzi
tole do konca kariere, ker je fantasticen za gledat.
««
31 / 41
»»