» »

Ortoped - pregled kolena - priporočilo

Ortoped - pregled kolena - priporočilo

Miko55 ::

Ima kdo priporočilo glede kakega ortopeda (samoplačniško) za pregled bolečine v kolenu? Če je le možno v okolici Celja, Maribora.

Ne bi rad šel nekam na pamet, da mi po možnosti samo nekaj na hitro pogledajo in plačam za brezveze.

Blinder ::

Meni je prvi ortoped za koleno rekel, da imam to pa to in da bi s tem zakljucil. Ampak ker so na roentgenu predlagali, da se opravi se MR me je napotil se na MR. Po rezultatih MR je videl, da "je ustrelil mimo" z njeogovo diagnozo in me napotil do #1 ortopeda za kolena v Sloveniji. Slednji je rekel, da ni kaj naredit, verjetno je pri tem tudi racunal, koliko bi operacija stala slovensko zdravstvo in koliko pacientov lahko opredeli letno in tako dalje v glavnem, slabo se ti pise.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Magic1 ::

In kdo je No.1 ortoped v Sloveniji?
Magic

barakus ::

Če ti ni predaleč imam dobro izkušnjo z dr. Novak - Valdoltra

Blinder ::

Magic1 je izjavil:

In kdo je No.1 ortoped v Sloveniji?

en v valdoltri, Ambrož ali Ambrožič
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

DamijanD ::

A ni v Ljubljani tudi en tujec izredno priznan (iz Egipta, če se ne motim)?

hotig ::

Ja je, v Rožni dolinci in pri temu je bila sorodnica. Je slišala za njega, ker je kao neki super duper strokovnjak. Najprej je šla samoplačniško. 2 ali 3 preglede, potem je rekel da lahko pride tudi z napotnico. Ker je imela resne težave z kolenom ji je svetoval operacijo. Na koncu je dobila datum za operacijo, dan prej se je oglasila na pregledu in konzultacijah v zvezi s operacijo pa ji je rekel, da je z njo vse v redu in da je nebo operiral. Težave z kolenom niso izginile, ampak so se stopnjevale. Težave so po 6 letih še vedno prisotne, potrdil jih je tudi drugi zdravnik, samo zdej pa pri drugem zdravniku ne more pridet do operacije, ker je zadeva ratala preveč resna in ji pravi, da je operacija v njenih letih (67) že preveč rizkantna in jo samo šopa s protibolečinskimi zdravili.

@Miko55
Svetujem ti, da se dobro informiraš o zdravniku, sploh pa če boš šel samoplačniško.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

tikitoki ::

Ima kdo priporočilo za Ljubljano?

IL_DIAVOLO ::

Gospod Toš na Ptuju, pri glavni avtobusni postaji. Na stajerskem boljsega ni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bauci ::

sparklyslo ::

tikitoki je izjavil:

Ima kdo priporočilo za Ljubljano?


Definitivno Artros, dr. Hussein

DamijanD ::

sparky: ja tega sem mislil; hotig opisuje nekoga drugega (vsaj mislim, da Artros nikoli ni bil v Rožni)

hotig ::

Se opravičujem za napako/sarkazem pri mojem zapisu. Ja točno na tega iz Artrosa sem mislil, sem preveril.

2dark ::

DamijanD je izjavil:

A ni v Ljubljani tudi en tujec izredno priznan (iz Egipta, če se ne motim)?


Je. Dr. Hussein, ki dela v Artosu in uporablja za zravljenje metodo matičnih celic. Rezultat zagotovljen, ampak je zadeva recimo dost draga .. 7000EUR.

https://artros.si/o-nas/ekipa
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

koyotee ::

Blinder je izjavil:

Magic1 je izjavil:

In kdo je No.1 ortoped v Sloveniji?

en v valdoltri, Ambrož ali Ambrožič
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Buggy ::

5 let nazaj tudi osebno enkratna izkusnja z Artros in dr. Hussein Mohsen.

DamijanD ::

Jaz imam drugače tako izkušnjo, da 3 ortopedi v Ljubljani (Hussein med njimi) niso ugotovili vzroka za težave. Na koncu je pravilno diagnozo podal travmatolog dr. Veselko.

Scorpy84 ::

Blinder je izjavil:

Magic1 je izjavil:

In kdo je No.1 ortoped v Sloveniji?

en v valdoltri, Ambrož ali Ambrožič


Ni več v Valdoltri že kakšne 4 leta ne, ima privat ambulanto v Kopru "Bisturmed", operira v Ljubljani Md Medicina. Ne operira več na koncesijo, je pa edini v Sloveniji, ki presaja meniskus, no vsaj v Valdoltri so to počeli. Mene so iz druge klinike (večkrat omenjena tukaj v tej temi) k njemu poslali, ker sem imel hude probleme in poleg ukcja edini operirali tovrstno operacijo. Na koncu me je operiral Merkač v Valdotri, vajenec Ambrožiča in po tolikih težav, ki so se vlekla v leta in do takrat dal čez dve rekonstrukcije + dve artroskopije. Pri merkaču sem imel dve operaciji na istem kolenu in v istem letu, pa je sedaj koleno tako kot more biti, brez bolečin. Predvsem se je moč vrnila, da lahko celo delam počepe na eno nogo, s tem da se do konca spustim.

buttcrack ::

Buggy je izjavil:

5 let nazaj tudi osebno enkratna izkusnja z Artros in dr. Hussein Mohsen.

tut sam nimam kaj čez Huseina za povedat... Res pohvala, ker vedno želi najprej brez operacije odpravit zadevo. meni sicer ni pomoči, ker bi moral zaključiti z meni priljubljenimi športi, tako da bo malenkost bolelo dokler bo sklep zdržal. Ko pa ne shodi, bomo pa verjetno spet malo odpirali :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Operacija kolena

Oddelek: Loža
359949 (6528) klemenSLO
»

Poškodba kolena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610782 (6293) oo7
»

pregled kolena v Ljubljani

Oddelek: Loža
82565 (2229) zero_max
»

Operacija sprednjih križnih vezi

Oddelek: Loža
3712691 (11328) sodnicaN
»

Alternativa stolom SpinaliS

Oddelek: Loža
83263 (2460) Invictus

Več podobnih tem