» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
808 / 1462
»»

Hepanlol ::

Zabavno videti Hopr v portfelju. Sam sem ga nabasal pri 90c in mislil kako odličen deal sem naredil, ko sem ga dobil 60% pod ATH-jem haha. Zgleda pa, da je končno našel poden tu pri 25c. Eden izmed najslabših performerjev IcoDrops "Very high" ratinga. Mogoče pa je speči velikan, podobno se je zgodilo s Fantomom.

IgorCardanof ::

Hepanlol je izjavil:

Zabavno videti Hopr v portfelju. Sam sem ga nabasal pri 90c in mislil kako odličen deal sem naredil, ko sem ga dobil 60% pod ATH-jem haha. Zgleda pa, da je končno našel poden tu pri 25c. Eden izmed najslabših performerjev IcoDrops "Very high" ratinga. Mogoče pa je speči velikan, podobno se je zgodilo s Fantomom.


Ja podobno. Takrat ves vesel lovil public sale, mislil, kaksen deal sem dobil. No zdaj ga mam v walletu pa je vreden par 100$ ampak glede na ethereum feeje, se ga sploh ne splaca premikat. Zaenkrat vsaj :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IgorCardanof ::

Nevem kaj se bo zgodilo cez noc. Vse longe drzim odprte. (Sand, alice, shiba, dot, chz). Sand se zdi, da se spet nekaj premika in v primeru kakega short squeeza navzgor, sem nastavil take profit na 3.87 50%, 4.67 25%.

Zdej pa zjutraj vidmo, v kako jutro se prebudimo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

IL_DIAVOLO ::

Čakam na algota da potisne na 3-5 dolarjev. Profiti grejo zagotovo v VRA, TRIAS, HTR in DERO. Kak bnb pustim za kak moon coin :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnack ::

Večinoma se samo memeti splačajo zadnje dni, kljub temu da tudi veliko kovanci rastejo noro na hard. Treba je zdaj hitro pobasat novce.
Preprodajalec NFT umetnin

KakoLepo ::

bloktopia je imela prvo vecjo korekcijo 59 procentov, dream je zdaj imel 51 procentov korekcijo. Ali bo slo po poti bloktopije pa ne vemo.

KakoLepo ::

bloktopia v eni uri 40 procentov gor, prevec volatilno za shortanje

kuntek ::

Kje trgujete s shorti in longi. Jaz sem se do zdaj malo igral na Hotbit-u. Sem zadovoljen ampak me vseeno zanima... pa ne zamerit, če ste to že prej omenjali. :)

KakoLepo ::

dej ze enkrat odpiste te leverage, ker zarad tega boste vecno lovili, bi lahk ze zdavnaj sli v penzijo z vasimi vlozki

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Nevem kaj se bo zgodilo cez noc. Vse longe drzim odprte. (Sand, alice, shiba, dot, chz). Sand se zdi, da se spet nekaj premika in v primeru kakega short squeeza navzgor, sem nastavil take profit na 3.87 50%, 4.67 25%.

Zdej pa zjutraj vidmo, v kako jutro se prebudimo.


Skrivnostni shiba whale je premaknu svoje shiba tokene v 4 nove wallete, tako da ti shiba tokeni so lokvidni za prodajo. Zapiram long za priblizno 15% minusa.
https://etherscan.io/address/0x14068996...
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Nevem ce kdo pozna EmperorBTC na twitterju. 200k followerjev. Daje pa trading nasvete oziroma strategije kako trejdat s pomocjo raznih indikatorjev. Ne daje callov seveda.

https://twitter.com/EmperorBTC?t=sAtiCO...

Zgleda, da je tale poba slovenec. Vsaj na zadnjem videu, kjer pokaze portfolio, ima brskalnik v slovenskem jeziku.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

GupeM ::

Fake. Malo poglej kaj piše. 250 BTC ima na menjalnici, pa še 750 bi jih rad da gre u penzijo. Pa to je kao alt account. Si predstavljaš main account? Pa objavi video, ker se kao ne da photoshopat oz. popravit z inspect element.

Pa kao da so bili ful revni in da je njegova familija zaslužila 50 usd na teden. Ampak kar od nekje je pa njegova mama našla 4000 usd in mu jih dala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Machete ::

Do kje bi SOL lahko prilezla po vašem strokovnem mnenju?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kripto mesi ::

Po mojem strokovnem mnenju lahko pride do vrha, potem pa bo sledil padec.

FireSnack ::

Machete je izjavil:

Do kje bi SOL lahko prilezla po vašem strokovnem mnenju?

Jaz bom moje začel prodajat pri 500$, je pa res da sem kupoval kar visoko, nekje pri 30$ za SOL v povprečju.
Preprodajalec NFT umetnin

Machete ::

Zakaj pa ne počakaš do 4500$?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IgorCardanof ::

GupeM je izjavil:

Fake. Malo poglej kaj piše. 250 BTC ima na menjalnici, pa še 750 bi jih rad da gre u penzijo. Pa to je kao alt account. Si predstavljaš main account? Pa objavi video, ker se kao ne da photoshopat oz. popravit z inspect element.

Pa kao da so bili ful revni in da je njegova familija zaslužila 50 usd na teden. Ampak kar od nekje je pa njegova mama našla 4000 usd in mu jih dala.


Je pokazal mesec ali dva nazaj tudi ko je imel nizji portfolio nekaj casa nazaj. Je pa res, da se nikol nism poglablju, al je legit al ne. Po filingu mi deluje ok.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

Ali mislite da je tole scam?
https://hi.com/

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Ali mislite da je tole scam?
https://hi.com/


Če ga ti gledaš je ziher... če nič drugega bo minus ko kupiš :P

Hec na stran, verjetno je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

myriad ::

FlyingBee ::

Jaz sem v kripto bolj za hec kot zares, zadnji mesec sem še največ s shib, dogelon in blok naredil plusa, sicer pa nimam veliko vloženega in ne bo life changing tudi če gre vse x10 ali pa če pade na 0.

Me pa zanima vaše mnenje glede Algoranda, trenutno je na 5. mestu v mojem portfoliju 18 kriptov.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dijak4 ::

Je mogoce cas za dokupit se nekaj MANE?nekaj popravka je le bilo

pa razmisljam, da bi dodal se malo ENJ in SAND ali je to to kar se tice pumpa teh coinov za letos.

MANA mi je naredila lep profit...naj se ponovi haha

Jeff Tezos tvoje mnenje?

IgorCardanof ::

Mane nimam. V Sandu sem notri, ENJ pa se mi zdi tudi dober nakup zaenkrat. Mislim, da še ni konec in nas čaka še kakšen leg up na teh kovancih in prav tako na lowcap metaverse/gaming shitu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Motion ::

SAND se bo pomoje konsolidiral kar neki cajta sedaj, MANA tudi. ENJ pa še ni dosegel ATH. Je pa res da je ENJ mal drugačen tip kovanca kot MANA in SAND. Ni glih metaverse kovanec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Hepanlol je izjavil:

Nisem spremljal Mine, sam če se prav spomnim Flow ni imel tako drastičnega padca ob samem odklepu in supply šoku, za nekaj ur je dipnil iz 17-18$ pod 10$, nato pa se je dokaj hitro vrnil nazaj med žive. Ni še uspel priti na staro raven, ni pa doživel neke apokalipse, kot so to nekateri napovedovali. Saj ne trdim, da se bo Blok podobno dobro soočil s tem, je pa razlika, ker bo Blok burnal kojne od prodaje zemljišč in tako do neke mere omilil supply šok, Flow pa česa podobnega ni udejanjil (če se ne motim). Kljub temu pa bo selling pressure zelo močan, temu se bo nemogoče izogniti, razen če spremenijo vesting pogoje.


Edini supply shock, ki bo tu, je da boš imel za 500m$ ljudi, ki hočejo realizirat profite. Me pa zanima, kje bodo kupci za te stvari. In land sale je že priced in. Upam si tudi trditi, da če bi se BLOK sploh kje dalo shortati, da nikoli ne bi dosegel take valuacije oz. jih ne bi prišel niti na 20% tega kar ima sedaj.

Solana ima event 7-10 novembra.
https://solana.com/breakpoint

Zna bit, da bo v pričakovanju tega dogodka tudi cena šla gor. Podobno se je zgodilo pri Fantom srečanju, kjer je začasno fantom šel do 3.5$.


Lets see. Solana na ATH.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

FlyingBee je izjavil:

Jaz sem v kripto bolj za hec kot zares, zadnji mesec sem še največ s shib, dogelon in blok naredil plusa, sicer pa nimam veliko vloženega in ne bo life changing tudi če gre vse x10 ali pa če pade na 0.

Me pa zanima vaše mnenje glede Algoranda, trenutno je na 5. mestu v mojem portfoliju 18 kriptov.
. Škoda da nisi vzel malo bolj resno ker ko bo prišla kriza ti bo še fejst žal. Američani so naprintal 40% vseh dolarjev v obstoju v zadnjih dveh letih. S&P 500 raste v nebo to bo crashalo na svetovni ravni vse trge za take čase se je fajn mejčkn prpravt. AR ima velik potencial. V algo se nisem velik poglabljal ital bo pa vse raslo zdej kakšne 2 mesca.

IgorCardanof ::

Čakam da Sand prebije 3.30 - 3.40$ resistance. Lahko bi tut vlekel kake črte na grafih, ki kaže, da se bo to kmalu zgodilo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Motion ::

Na 4H in 8H ima SAND izrazito divergenco, pa tudi na dnevnem grafu se počasi izrisuje.

PrimoZ_ ::

Pomeni ?

Motion ::

Da bo šlo dol oziroma, da se bo konsolidiralo
https://learn.bybit.com/trading/hidden-...

miroB ::

Prosim za kometar spodnjega linka. Ali se gre za ''resne'' komentarje in članke, ali pa samo za influencerstvo z namenom striženja ovc..
https://www.fxstreet.com/cryptocurrenci...

kow ::

Tole ni vec nicemur podobno. Kripto naj bi bil vznemirljiv, gre pa monotono narascajoce gor. Loopring je lepo pumpnil, neki dogodek? Kdo spremlja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IgorCardanof ::

miroB je izjavil:

Prosim za kometar spodnjega linka. Ali se gre za ''resne'' komentarje in članke, ali pa samo za influencerstvo z namenom striženja ovc..
https://www.fxstreet.com/cryptocurrenci...


Prvič slišim za FXSTREET. Poslušat napovedi od nekih wannabe novinarjev, je pa tudi stvar, ki bi ti morala bit jasna, da se ne bo dobro obneslo.
Tisoč ljudi, tisoč napovedi, nekdo bo zadel. Ne zanašaj se preveč na take članke.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

kow ::

fxstreet je kul, ker imas 'economic calendar'. Kripto ni edina zanimiva stvar, pravi degeni igrajo vse igre.

IgorCardanof ::

Motion je izjavil:

Na 4H in 8H ima SAND izrazito divergenco, pa tudi na dnevnem grafu se počasi izrisuje.


Ampak ko gre kripto v peak kretenizem, a res klasični "stock" indikatorji primejo? Če bi upoštevali indikatorje, ne bi noben memecoin nikoli naredil x4 v enem tednu, medted ko v realnosti delajo x10 in x100.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

lay2er ::

A MNW kdo drži? So menjalnice kot je gate.io sploh varne?

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Čakam da Sand prebije 3.30 - 3.40$ resistance. Lahko bi tut vlekel kake črte na grafih, ki kaže, da se bo to kmalu zgodilo.


Gremo v tretje čez? Imamo kake junake, ki bodo shortali Sand tako kot so shortali AXS, medtem ko je šel na vsake par dni x2?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrimoZ_ ::

Evo a imate sweet DREAMS ? :D

Kdo bo držal in kdo bo prodal svoje sanje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

IgorCardanof ::

Trenutno 25% minus na Dreams :|

Sem pa sedaj investiral par stotakov v razne "crypto indekse", pa da vidimo kako se bodo obnesli. Da vidmo a znajo upravljat sredstva bolje.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Smo še daleč od alt season, ampak rahlo pogledujem po skb leasing.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Smo še daleč od alt season, ampak rahlo pogledujem po skb leasing.

Kaj pa ce je ne bo? Pa bi kupovala meme kojne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

Smo še daleč od alt season, ampak rahlo pogledujem po skb leasing.

Kaj pa ce je ne bo? Pa bi kupovala meme kojne


Nodi, počasi se na twitterju pojavljajo govorice o zkSnarks seasonu in kovancih Loopring, ZCash, Mina in DUSK.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Vedno me maš za baburo, kaj tej ti je? Itak meme so in, če nisi naredil x10 in vložil dugam, in se držiš mine ko poijanc plota, prav ti bodi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Bo al pa ne bo...ko bo flash crash veš kako bo. Čez noč boš bagholder

Anney je izjavil:

Vedno me maš za baburo, kaj tej ti je? Itak meme so in, če nisi naredil x10 in vložil dugam, in se držiš mine ko poijanc plota, prav ti bodi.


Sj mina je bla okish z icotom od 0.25 do 4.5 - 6 je več kot 10 ane?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Morem komentirat? Je bila ali je?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IgorCardanof ::

Od memecoinov zdaj držim samo še Floki, Terrafloki, dogekwon terra, Catz, Ncat, Cummies, Frog in Froggy inu.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Anney ::

Fliki še zna bit vroč, pa Cummies. Mogoče, počas bo tole odpeljalo. eth gre gor
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Morem komentirat? Je bila ali je?


Je. Ker supply se je toliko povečal da bi za 10 usd moral priti nekje tam tam na mesto flowa. To bi mogoče lahko kak coinbase prnesu. Če pa pademo v bear gre pa lahko tud pod 2.

Anney je izjavil:

Fliki še zna bit vroč, pa Cummies. Mogoče, počas bo tole odpeljalo. eth gre gor


Jao, ko sem zadnjić takšne komentarje prebirov je bil cajt za istop. Bodo še popusti, decembrski popusti...sam počakat bo mal treba.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Če nrdim rabbit inu ali What's Up, Doc? Inu a bi kupil to?
««
808 / 1462
»»