» »

Odstranitev WiFi antene na modemu

Odstranitev WiFi antene na modemu

simpleshop ::

Danes sem dobil nov modem Comtrend GRG-4260u (Telekom Slovenije) pa me zanima če ima kdo kaj izkušenj z tem modemom , je v praksi enako dober kot recimo Iskratel G68?

Predvsem me pa zanima če kdo zna odstraniti antene - namreč imam svoj Unifi in me te antene samo motijo - sploh ker sem omejen z prostorom kjer je modem lociran.
Antene mi pa nikakor ni uspelo odstranit - imam občutek da bi jih edino potrgal stran lahko.. Sem kaj spregledal?

Link do modema:
https://www.comtrend.com/Product/77$pro...

Vnaprej hvala..

xda develope ::

Si tolko omejen s prostorom da jih nemoreš samo podreti skupaj?

simpleshop ::

Ja, dejansko je po domače povedan vse na knap.. Brez anten bi blo dosti bolje..

mzakelj ::

Tam kje se pregiba antena poglej če je skozi zelezna ali plastična okrogla palčka in jo ven potisni. Nato boš lahko odstranil plastično ohišje antene. Drugače pa je verjetno potrebo s druge strani, se pravi spodaj na pregibu pogledati in upogniti plastičen del v ohišju antene. Samo previdno da ne potržeš coax kabla s antene na board v ohišju.

simpleshop ::

So neki plastični zatiči na levi in desni strani, ki pa so očitno fiksni.. nekako mam občutek da bom vse skupaj polomil če - ker na silo ne gre narazen..

Mogoče bi bilo bolje da grem v akcijo in probam da zamenjajo modem z Iskratel G68..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezvrvični telefoni (DECT) hujši kot GSM bazne

Oddelek: Znanost in tehnologija
182639 (1859) Oldi
»

Wlan antena za večje področje

Oddelek: Kaj kupiti
171758 (1148) SeMiNeSanja
»

IPTV in WLAN na RUCKUS 7811+7111

Oddelek: Omrežja in internet
194953 (4156) CyberDuck
»

Nakup kompaktnega sistema

Oddelek: Kaj kupiti
272556 (1815) floyd1
»

Majhni GSMčki

Oddelek: Mobilne tehnologije
433688 (2723) Avenger

Več podobnih tem