» »

Je kdo delal tečaj iz MCSA in MCSE na Microsoftu?

Je kdo delal tečaj iz MCSA in MCSE na Microsoftu?

fruti ::

Zanima me ce je kdo odvas delal te tečaje ... če mi lahko pove kakoo to zgleda... kaksna so predavanja in kako na hitro se to ucenje odvija ?

Microsoft ::

Jst se ucim za to zadevo, samo ne hodim na tecaje, ampak berem in delam vaje na PCju. Sm si sestavil omrezje, potem pa testiras razne stvari v omrezju...

Zdej, kolker sem slisal, je to priporocljivo, da delas vaje, ker da bi vedu sam teorijo, ni glih dobro.


by Miha

p.s.:Ce te zanima kej, mam "material". PM me....
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

cryptozaver ::

Ce ze imas material... se priporocam tudi jaz

_WilL_ ::

Jaz sem opravil en izpit iz skupine za MCSE ali MCSA, učil pa sem se sam, z knjigo, vprašanji s strani MCSE braindumps in pa veliko praktičnega dela. Če je želja in potreba se naučiš zelo hitro, kakšen teden, da vse preštudiraš vendar moraš delati res aktivno.

Izpit pa zgleda tako (vsaj na Avtenti), da te zaprejo v eno sobo kjer je ene 6 računalnikov in se vsedeš za enega in začeš reševati test na računalniku preko enega posebnega programa, če narediš pa izveš takoj. Pa še to v sobi je kamera in mikrofoni tako da kakšno plonkanje odpade.
LP WilL
IBM T41p (Pentium M 1.7 GHz, RAM: 1024MB, DISK: 60GB 7200rpm, ATI FireGL 128MB
LCD: 14,1" res: 1400x1050, DVD/CD-RW, Bluetooth, WiFi b)

Witboy ::

Jst sm jih tut enepar naredu... niso ne vem kako tezki... saj tiste k sm sel delat :) Sploh pa ti ni problem ce se s tem ukvarjas v vsakdanju ;)

Microsoft ::

Kere si pa naredu?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

darkolord ::

btw kolk pa to stane?

Microsoft ::

Sam izpit pri Avtenti nekje 21kSIT.

Za tecaj pa mislim, da nekje 100kSIT do 300kSIt...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

darkolord ::

aja sam 20 čukov... to grem pa delat :D

Microsoft ::

Sma ze dva.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

fruti ::

Jst bom sel delat MCSA samo me zanima ce je pametno it na predavanja lol ... k vem da to pokriva veliko podrocji ... od windows do SQL itd .... tko da nevem kok od "potegneš" ?

Microsoft ::

Najprej se vprasaj, ce imas denar. Ce ti firma placa, je pa drugo...

Mene pa zanima, ce je dovoljeno imeti zraven slovar SLO ANG ?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

fruti ::

Plača firma... ja sej to je tko .... kakor sem slišal full hitro preletiš celo knjigo in potem je test ... je pa res da je nekaj strokovnih izrazov .. pismo k jih pa lih dobr nerazumes :)

fruti ::

Kakąna je razlika med MCDST in MCSA in MCSE?

Microsoft Certified Desktop Technician je prva stopnja v naboru Microsoftovih strokovnih nazivov. Strokovnjaki s tem nazivom popolnoma poznajo okolje končnega uporabnika, medtem ko naziva MCSA in MCSE zagotavljata poznavanje kompleksnih omreľnih okolij. Podjetja lahko tako na ta način izobrazijo svoje strokovnjake za tisto področje na katerem jih potrebujejo.



Kaj pridobite z nazivom MCDST?

Ø tehnično kredibilnost – s pridobljenim znanjem in certifikatom boste laľje in bolj samozavestno nastopili pred uporabniki

Ø zadovoljstvo ob delu – s hitrejąim in kvalitetnejąim reąevanjem problemov, bodo uporabniki bolj zadovoljni

Ø dostop do tehničnih informacij in informacij o produktih prek posebnega spletnega mesta namenjenega Microsoftovim certificiranim strokovnjakom

Ø certifikat MCDST, kartico in priponko

Ø obvestila in vabila na Microsoftove konference, izobraľevanja in posebne dogodke

Ø brezplačni dostop do spletne izdaje revije Microsoft Certified Professional Magazine Online

Ø priloľnost za zaposlitev s potrdilom o znanju

Microsoft ::

Ce placa firma, potem bi saj jaz sel. ;)

Drgac je pa to tud odvisno od predznanja. Jst se recimo ze dobra dva mesca po malem pripravljam na prvi izpit.
Glih zdele vadm na enem simulatorju. Pa morm rect, da ne gre najboljst. Stvari je enostavno ogromno. Pac, rabis tud izkusnje, in jst jih se nimam kaj dosti...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

fruti ::

kaksen simulator lol ... mi ga lahko das URL ?
Ja s tem se zdaj ubadam ze 3 leta ... z mrezami in serverji tko da mislim da nebo problem ... samo vseen bom sel na tecaj ... ker je le bolje da ti eden obrazlozi ko pa sam neki mucis in studiras :))

Microsoft ::

Simulator je blo misljeno v tem smislu, kak bo tem, kjer opravljas izpit, izgledalo.;)

URL? :))) PM me... ;)

3 leta? Ce si ta leta delal aktivno, potem si (vsaj po mojem mnenju) na zelo dobri poti, da ti rata nardit izpit. ;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

fruti ::

Aha ok :))

Ja sej jst tudi upam lol

noteadmin ::

Iz mojih izkušenj lahko povem, da so predavanja za prvi ali pa morda še za drugi izpit zelo dobrodošla. Potem pa zadevo toliko osvojiš, da se brez težav učiš tudi iz knjige. Doslej (moram potrkat po lesu), še nisem na nobenem izpitu padel, čeprav so zmeraj težji. Gradiva pa so vsekakor preobsežna, da bi jih lahko v zmernem času kvalitetno obdelal na predavanjih in predavatelji običajno hitijo skozi snov.

Pa lep pozdrav.
_____________________________

Gandalfar ::

JimiBtn: pomojem, da ce rabis slovar.. se nisi ready za sysadmina...

darkolord ::

jaz sem gledal neke pripravljalne teste al neki tazga za te stvari pa se mi po pravici povedano niso zdeli ne vem kako težki...

Microsoft ::

Ma saj ni tezk v tem smislu, da je to neka znanost. Stvar je bolj v tem, da je zelo vliko moznih situacij. Za to pa ti zlo prav pridejo izkusnje....


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

fruti ::

Noteadmin .... a ti delas izpite.... kolk si jih pa naredu pa katere ? Zanima me tudi ce to tudi poskusis kar ti predava tam na racunalnikih ... al to samo poslusas in delas zapiske ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

potrdila o znanju racunalnistva (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596754 (4921) Mr.B
»

Administratorji ...

Oddelek: Operacijski sistemi
111228 (1102) minime
»

Administrator; izpiti

Oddelek: Loža
382387 (1470) Microsoft
»

Support za Win2k MCAS/MCSE sam do junija?

Oddelek: Loža
151235 (1038) darian
»

MCP & MCSE izpiti

Oddelek: Operacijski sistemi
203507 (3336) andrej

Več podobnih tem